KURUMSAL AMBALAJ

KURUMSAL AMBALAJ ve BUTİK MARKA İLETİŞİM

Bir işletmenin ki ister kurum olsun ister şahıs şirketi ister anonim biz burada tüm girişimlere işletme diyeceğiz; varlığını ifade ediş biçimidir Kurumsal Kimlik ve Ambalaj.  Bi mod Office ; Perakende kutu markası aracılığıyla markaların ambalajlanma sürecinde özgürlük sunuyor.  

Kurumsal Kimlik bir işletmenin; Görsel öğelerini, pazarlama stratejisiyle, öne çıkan yüzleriyle piyasada dolaşan kartvizit ve postları, ürünlerinin ambalajı, taşınma ve ulaştırılmasına varana kadar tüm süreçlerinde aynı cümleyi defalarca tekrarlamasıdır.

Buna ileri boyutta markalaşma sürecinin başlangıcı ve lokomotifi diyebiliriz. İmajı da diyebiliriz tabii ki. Kurumsal Ambalaj İşletmenin kendini tanıtması açısından çok çok önemlidir.

Ve bu süreci her marka hak eder. Bu nedenle perakende kutu markası ile az sayıda demo markalaşma projesiyle bi mod Office tüm yeni ve butik markalara büyüme imkanı sağlıyor.

Kurumsal kimlik öğeleri logo ve kartvizit ile sınırlı değildir. Bi mod Office der ki; markalaşmada tüm detaylar düşünülmelidir. ; Marka Adı - Logo ve Semboller – Renklerin Kullanımı Renk Kodları Ve Yardımcı Renkler  -   yazı tipinin hatları ve kullanımı - Kurumsal Yazı Karakteri - Slogan / Motto - Sosyal Medya da konuşlanma - E-Posta İmzası - Kurumsal Banner - Antetli Kağıt – Kartvizit - Fatura Ve Makbuz – sunum – proje dosyası -Zarf Çeşitleri - Cepli Dosya boyut ve kullanım alanları - Bloknot   Sticker- Kargo Kolisi ve Koli Bandı  - ilanlar  Broşür insert davetiye, Kutlama, Basın Duyurusu, Teşekkür kartları,  - Belgeler ve sertifikalar – Kaşe - Kartlar  Personel Kimlik Kartı, Ziyaretçi Kartı, Güvenlik Kartı, Görevli Kartı, Kurum Araç Kartı, Personel Araç Kartı   Bayraklar  Masa Bayrağı, Gönder Bayrağı, Flama, Kırlangıç Bayrak, Yelken Bayrak  - Tabelalar  Kurum İçi Yönlendirme, Kurum Dışı Yönlendirme, Bina İçi Yönlendirme, Otopark Yönlendirme Levhaları Poşet VE Çantalar Kağıt, Naylon, Bez  Kişisel Ürünler  Rozet, Anahtarlık, Kalemlik, Mousepad, Bardak, Usb, Duvar Saati, Kitap Ayracı, Bardak Altlığı, Magnet, Hesap Makinesi, Şapka, Mendil, Kalem, Silgi, Çanta, Şemsiye ve ayrı bir alanda incelenmesi gereken Mükemmel Ambalaj… Hazine sandığı..

Bi mod Office elinden piyasaya istediğiniz sayıda ambalajla girmek mümkün. Çünkü Bi mod Office Perakende kutu ve az sayıda markalı ambalaj hizmeti kapsamında her işletmeye markalaşma olanağı verir. Az sayıda ambalaj ne dir ayrıntıları diğer yazılarımızda sırasıyla göreceksiniz ki özel kesim özel tasarım ve ambalajda özgürce özelleşmek demektir.  Bi mod Office de markalaşmak için binler on binlerden söz etmemize gerek yok. 100 kutu kampanyamızla hizmetinizdeyiz.