KUTU PAKET

 

AZ SAYIDA  KUTU VE PAKET PROJESİ

İçinden geçtiğimiz süreç içinde de hayat devam ediyor. Yeni dünya artık her ürünü paketli alma satma ihtiyacında bırakıyor ki bu bu bizim için son derece güvenli.  Peki ürünlerinizi markanızla paketlemek için bize ne lazım?

Yüksek adetlerde ambalaj basımı ve alımı mı?

Her işletme markalı kutu ve ambalaj edinebilir mi?

Evet.

Bi mod Office markası perakende kutu projesi olan az sayıda kutu kampanya projemiz butik işletmeler için tasarlanmıştır.  Yeni kurulmuş bir işletme olabilirsiniz. Evde üretim yapabilirsiniz.  Bi mod Office size markalı ambalaj hizmetinizi az sayıda da sunuyor.

Yeni bir ürün deniyor olabilirsiniz. Henüz renklerinize ya da boyutlarınıza karar vermemiş de olabilirsiniz. Bu halde de markalı ambalajınız olabilir.

Butik bir işletme olabilişiniz ve böyle kalmak istiyor da olabilirsiniz.

Siz de marka olabilir, markalı ürün ambalajına sahip olabilirsiniz.

Tasarımınız  Bi mod Office tarafından yapılır . Ölçüleriniz belirleniz ve sizin için ister 100 adet ister 50 adet özelleştirilmiş ambalaj üretebiliriz.

Dijital kesim ve dijital baskı ile size tıpkı 10.000 lerce basılmış ambalajlar gibi baskılı ürün ambalajınız olabilir.

 

Restouran & Kurumsal kimlik Hizmetlerinde özgürlük

Yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren RestoranCafe-Pub vs gibi firmalar için paketleme, tek kullanımlık ürünler, sunum materyalleri, mönü, personel giyimi gibi tüm ürünler bu kapsamda birer reklam alanı olarak değerlendirilir.

Ayrıca mekânınızın içinde kullanacağınız masa kartları, flyerlar, paket servis broşürleri de işlevsel hale gelir.  Yiyecek İçecek sektörü,  kurumsal kimliği kapsamında bu ürünler; bütünleşik ve özel olarak tasarlanır ki birini gördüğünüzde diğerini sonra da her birini gördüğünüzde işletmeyi anında algılarda seçilebilir kılsın.  

Reklam hizmeti kapsamında Restoran ve Cafelere Özel Tanıtım bi Paketi sunarız.   Markanızı geliştirmek ve markanıza güç katmak için mottonuz her materyalde hızla güvenle ve etki artırarak çalışmaya devam eder.

İşte tüm bu hizmetler için Bimod office size istediğiniz adette istediğiniz sürecte markalaşma ambalajlama ve reklamlama olanağı sunar.

Reklam ve ambalaj sürecinizi en ekonomik yöntemle yöneten bi mod office, perakende kutu markasıyla hareket eden az sayıda kutu ve ambalaj projesi içinde yer almak ve piyasada yer etmek isteyen tüm işletmeleri bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Bunun için çok şey yapmaya ihtiyacınız yok. Bizi aramanız sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bekleriz..