DEKOR DEKORASYON

DEKORASYON & HEDİYELİK DEKORATİF ÜRÜNLER

 

Kurumsal dizayn, kurum kimliğinin önemli öğelerinden birisidir. ... İç Kurumsal Dizayn, kuruluşun, binalarının, mağazalarının dış görünümünden, iç dekorasyonuna varana kadar marka iletişimini bütünleşik etkiyle yansıtır.

Dekor kelimesinden türeyen dekorasyon iç mekân bittikten sonra daha detaylı objelerle de etkiyi donatmak mümkün... Objeler markayı marka objeyi ifade ettikçe birbirlerinden güç alırlar. Bir bakmışsınız dekorunuz markanızla öyle bütünleşmiştir ki kendi başlarına bile sizden bahsederler. İşte bu tamamen mekanınızın dizayn edilme şekline bağlıdır.

Aynı şekilde evinizi zevkinize göre içinde olmak istediğiniz mod a göre de tasarlayabilirsiniz. Bardağınızı tabağınızı çanta kalem ve defterinizi hatta çay tabağınızı… Hemen deneyin! Nasıl hissetmek istiyorsanız eşyalarınıza size iyi hissettirecek yüklemeler yapın.. Onlar da size modunuzu hatırlatsın.

İç dekorasyon modelleri belirlenirken, evin ofisin ya da home ofisinizin geneli için bir tema ya da bir tarz belirleyebilir ardından odaların dekorasyonunu modunuzu baz alarak tamamlayabilirsiniz. Felsefelerden, duygulardan, ya da o sıra ilginizi çeken sizi motive eden bir filmden uyarlanan bir tema ile İç dekorasyon öğelerinizi oluşturabilirsiniz....   

Bi Dekor mekânların motivasyon kodlu süsleme sanatıdır.  

 

 WEB & DİJİTAL REKLAM

Bi mod Office bakış açısıyla Markanızı Dijital Dünyada En Yaratıcı Şekilde İfade edebilirsiniz.  . SEO Uyumlu Web Sitesi İçeriklerinden  tutun Video Prodüksiyona makine kartvizitlerinizden viral videolarınıza varana kadar Tüm İhtiyaçlarınızı aynı anda karşılayabiliriz..

Youtube İçeriklerinizi sosyal medya alanlarınızı sayfalarınızı. Kurumsal kimliğinize entegre bir şekilde tasarlayabilir; web sayfası İçerik Yönetiminizi Bloğunuzun İçerik Üretimini tüm metinlerinizi aynı doğrultuda marka imajınızı yansıtacak şekilde oluşturabilir ve dijital medya dünyasına sizi güvenle arz edebiliriz.

  Twitter, Facebook, LinkedIn, internet reklamcılığı   web sitesi ve diğer internet kanalları ile entegrasyonu sosyal medya yönetim hizmetinin genel kapsamını oluşturur.